Zakázka 1/2020 Nákup 20 ks počítačů

Termín oznámení dne:                4. 3. 2020

Platnost oznámení do:                11. 3. 2020 do 12.30 hod

Předmět zakázky:

20 ks nových počítačů (nové stroje, nikoliv repasy či bazar)

CPU: min výkon 5000 bodů podle "http://www.cpubenchmark.net/"

RAM: min 4 GB

HDD: min 128 GB SSD

Konektory: Displayport, VGA, min 4xUSB; sluchátka, mikrofon, LAN

Konektivita: LAN 1Gb/s

OS: Win 10 Pro

Záruka: alespoň 36 měsíců v místě instalace, poskytovaná výrobcem

Uvedení počítačů do provozu v počítačové učebně

Požadavky na zpracování nabídky

• Identifikační údaje uchazeče

• Název zakázky

• Nabídková cena bez DPH a s DPH

Zakázka bude zahájena  1. 4. 2020 a ukončena 8. 4.  2020 v prostorách ZŠ Petřiny-sever, Na Okraji 43, Praha 6 tak, aby  zboží  bylo ve škole dodáno k využití nejpozději 13. 4. 2020.

Nabídková cena: Ve své nabídce uveďte cenové relace na jednotlivé části realizace zakázky, kterou by měla zahrnovat celková smluvní cena. Nabídková cena bude maximální a nejvýše přípustnou a bude obsahovat veškeré náklady spojené s realizací zakázky. Výše nabídkové ceny musí být garantována po celou dobu realizace díla. Nabídkovou cenu je možné překročit pouze tehdy, jestliže by došlo ke změně plnění předmětu veřejné zakázky a v případech požadovaných víceprací písemně odsouhlasených zadavatelem. Jiné podmínky pro překročení ceny zadavatel nepřipouští.

Kritérium pro hodnocení nabídky

Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky je ekonomická výhodnost nabídky. Hodnocení nabídek provede hodnotící komise na základě základního kritéria, tj. pořizovací ceny 65 %, doprava v ceně 5 %, podmínky záruky 10 %, dodání v termínu 10 % a rozpracovanost nabídky 10 %.

Zájemci o veřejnou zakázku malého rozsahu doručí svoji nabídku k rukám  kontaktní osoby

Zadavatel:                                   Základní škola Petřiny-sever, Na Okraji 43, Praha 6

IČ 48133795

Kontaktní osoba:                         ředitelka školy Mgr. Jana Kindlová

Informace na tel.:                       +420 728819174

Cena bude uhrazena až po řádném předání zboží bez vad a nedodělků. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu, doplnění nebo upřesnění podmínek výzvy, právo odmítnout všechny nabídky nebo výzvu zrušit bez udání důvodu. Zadavatel má právo měnit rozsah díla. Nabídku podává uchazeč bezplatně. V řízení této veřejné zakázky malého rozsahu se nepostupuje podle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Zadavatel si vyhrazuje právo jednat o konečném znění smlouvy o dílo a právo výzvu zrušit.

Nabídky doručte fyzicky nejpozději do stanoveného data a hodiny konce lhůty pro podání nabídek.na adresu školy nebo e-mail skola@zspetriny.cz.

Mgr. Jana Kindlová