GYMNATHLON - SPORTMIX

Pokročilý sportovní program určený školákům od 6 do 9 let, jehož cílem je seznámit děti se základy 6 oblíbených sportů a poznat jejich sportovní předpoklady.

Pestré tréninky vedené 2 trenéry jsou postavené na konceptu všestrannosti a zaměřené postupně na výuku základů tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkouru. Kurz je zakončen analýzou sportovních předpokladů SportAnalytikTM s identifikací silných stránek a doporučením vhodných sportů. Tréninkové plány jednotlivých sportů byly vytvořeny ve spolupráci se sportovními kluby, svazy a odborníky FTVS Univerzity Karlovy.

Více informací a přihláškyhttps://www.gymnathlon.cz/registrace-zs-petriny-sever-praha-6-petriny-1059

Zahájení: 23. 9. 2021

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky