BASKETBALOVÝ KLUB

Termín: pátek 14: 00 - 16: 00
Zahájení:  září 2020

Nábor pro děti  1. - 4.  třídy.

Děti mají dva tréninky na vyzkoušení a pak se rozhodnou, zda chtějí do přípravky přihlásit a chodit pravidelně po celý rok. Příspěvky jsou ve výši 1800,- na pololetí. Po absolvování přípravky se mohou děti zapojit do tréninkového procesu basketbalového klubu Basketbalová škola Praha a stát se tak členy jednoho z nejúspěšnějších minižákovských klubů v Praze.

Tréninky probíhají pod vedením kvalifikovaných trenérů s nejvyšším trenérským basketbalovým vzděláním. Součástí přípravek jsou naše přípravkové turnaje Tygřat, které jsou mezi dětmi i rodiči velmi oblíbené. Ty probíhají od prosince do května jednou měsíčně a děti si vyzkouší opravdovou turnajovou atmosféru. Hraje se podle velmi upravených pravidel na zkrácený čas, takže se mohou účastnit i ti nejmenší.

Co udělat pro přijetí do přípravky Tygrů? Nic složitého, stačí se dostavit na jakoukoliv hodinu a zkusit si trochu basketbalu pro začátečníky. A co potřebujete? Jen boty do tělocvičny, triko a trenky a chuť sportovat. Míčů máme pro všechny dost.