INLINE BRUSLENÍ

Milí rodiče,

z důvodů korona krize proběhly v jarním období 2020 pouze 4 lekce z 10. Množí se dotazy, kdy proběhne 6 lekcí, které zbývají. Zde je odpověď:

O své lekce nepřijdete! Lekce, které neproběhly na jaře 2020 (6 lekcí), proběhnou nyní na podzim 2020. První lekce všech kurzů začnou v týdnu od 14. do 18. září. Do kurzu se již nemusíte hlásit, počítáme s Vámi. Před kurzem Vám přijde ještě SMS s kontaktem na instruktora, který kurz povede v tomto pololetí.

ORGANIZACE KURZU V ZŠ PETŘINY SEVER - DŮLEŽITÉ INFO:

POZOR: Vzhledem k tomu, že v jarním období proběhly pouze 3 lekce. Začne kroužek o týden dřív 10.9. a proběhne 7 lekcí!!

Začátek kurzu: 10.9. 2020 ve 15:45
I. část kroužku - od 27. května do konce šk. roku - 4 lekce (JIŽ PROBĚHLA)
II. část kroužku - od 10. září do 22. října - 6 lekcí

Moc děkujeme za vstřícnost a projevenou podporu v nelehké době, kterou nyní všichni procházíme. V tuto chvíli vše připravujeme na 120 %, aby byly děti s kroužkem maximálně spokojené a užily si společně s instruktory skvělé lekce inline bruslení.

Všichni trenéři se na děti už moc těší a pozdravují je.

Přeji Vám pěkný zbytek dne

Bc. Daniel Fuks

Kroužek bude probíhat ve čtvrtek od 15:45- 17:00. První lekce proběhne 17. 9. 2020. Cena je 840 Kč za 6 lekcí.

Instruktoři si děti vyzvednou ve družině ZŠ Petřiny Sever a přejdou s nimi na hřiště do ZŠ Petřiny Jih. Na hřišti si instruktoři spojí děti z obou ZŠ a rozdělí je na začátečníky a pokročilé. Instruktoři nevrací děti do družin, rodiče si je vyzvednou na hřišti ZŠ Petřiny Jih. Tento kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé dětské bruslaře, kteří se s tímto skvělým sportem chtějí seznámit, nebo s ním již zkušenosti mají a rádi by se naučili či si zopakovali průpravné hry a cvičení pro nácvik dovedností jako je: zatáčení, brzdění, obratnost, základy jízdy vzad apod. Vše probíhá formou zábavných her.

Samotná lekce inline bruslení trvá 45 minut, zbývající čas je věnován přesunu dětí na místo bruslení, přezouvání a upevnění ochranných pomůcek.

Více informací o kroužku naleznete na stránkách www.JSMEINLINE.cz