zadání práce od 6.4. - 17.4. 2020

www.didakta.cz

login: crna1114@didakta.cz

heslo:4Q2M

Zadejte si v Diktátech2 pro 7. ročník téma- čárka mezi větnými členy s počtem 30 vět

Prosím o dodání práce z minulého týdne- učebnice s.90-91 cv.7    ofoťte, nebo přepište do wordu a pošlete na můj mail co nejdřív

M

Učivo průběžně zadáváno v prostředí Google Classroom. Pro přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz.

Aj

Skupina Michaely Křiváčkové

instrukce jsou v příloze tohoto týdne

m.krivackova@zspetriny.cz

Skupina Hedviky Píclové

G-Classroom : dkh2dbh

Cj

RJ- ŠAGINJANOVÁ

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pokud nemáte heslo, kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz.

FJ - G-Classroom : mdvgucd

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

D

učivo vloženo na classroom  - nemáte-li heslo, kontaktujte d.kavkova@zspetriny.cz

pro nepřipojené na classroom- přečíst učebnici str.76-78- Osud sousta-a udělat výpisky do sešitu

Z

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo, nevíte jak se přihlásit nebo vám nejde poslat úkol, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

F

učivo vloženo na classroom  - nemáte-li heslo, kontaktujte r.krestan@zspetriny.cz

Ch

pro nepřipojené na classroom- přečtěte si učebnici str.55-57- KOVY + vypracujte pracovní list (viz příloha)