zadání práce od 6.4. - 17.4. 2020

ZADÁNÍ PRÁCE - SOUBORY KE STAŽENÍ

CHEMIE- KOVYCHEMIE- KOVY

Čj

Učivo průběžně zadáváno v prostředí Google Classroom. Pro přístup kontaktujte h.sukova@zspetriny.cz.

M

Učivo průběžně zadáváno v prostředí Google Classroom. Pro přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz.

Aj

Gayane Šaginjanová

Adjectives with -ed or -ing

a) Posílám pracovní list + odpovědi viz odkaz, doufám, že vám pomůže.

Pošlete prosím vyplněné na g.saginjanova@zspetriny.cz do 11.4, v případě, že nemůžete skenovat, tak stačí fotka ( čitelná), v nejhorším písemně do sešitu pouze odpovědi.

b) do sešitu napsat učebnice str. 48 cv. 2a

c) do sešitu napsat učebnice str. 48 cv. 2b

d) prac.sešit str. 38 cv. 1, 2, 3 str 39 cv. 4a,b (to je CD najdete v prac.sešitu :))

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pokud nemáte heslo, kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz.

Eva Pilařová

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pro přístup kontaktuje e.pilarova@zspetriny.cz

Cj

RJ- ŠAGINJANOVÁ

FJ -  G-Classroom : mdvgucd

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

D

učivo vloženo na classroom  - nemáte-li heslo, kontaktujte d.kavkova@zspetriny.cz

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo, nevíte jak se přihlásit nebo vám nejde poslat úkol, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Z

F

učivo vloženo na classroom  - nemáte-li heslo, kontaktujte r.krestan@zspetriny.cz

Ch