zadání práce od 6.4. - 17.4. 2020

ZADÁNÍ PRÁCE - SOUBORY KE STAŽENÍ

PŘÍRODOPISPŘÍRODOPIS

Čj

Úkoly zadávány po internetu v prostředí Classroom. Pro přístup kontaktujte h.sukova@zspetriny.cz.

Téma: Přímá a nepřímá úměrnost - graf, slovní úlohy, trojčlenka

Videohodiny a dobrovolné Dú na:

nebo

Podněty a dotazy na:   h.kadlecova@zspetriny.cz

Aj

Gayane Šaginjanová

a) Přečíst si text uč. str. 48

b) Do škol. sešitu napsat cv.2 srt 49, odpovědi pošlete do 11.4

c) Prac. sešit str. 38 cv.1,2

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pokud nemáte heslo, kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz.

Thanks, take care :-))

Eva Pilařová

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pro přístup kontaktuje e.pilarova@zspetriny.cz

Cj

Ruský jazyk-Eva Pilařová

Francouzský jazyk- Hedvika Píclová

G-Classroom : ybak344

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

D

Práce je zadaná na classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte j.bencova@zspetriny.cz

otázky ke Karlu IV. prosím splnit do 14.4.

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo, nevíte jak se přihlásit nebo vám nejde poslat úkol, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Pro ty, kteří nekomunikují přes classroom- přečtěte si učebnici str.58-59- Úvod botaniky a přechod rostlin na souš + vypracujte pracovní list Přechod rostlin na souš( botanika)- viz. příloha

Z

výuka probíhá na google classroom