zadání práce od 6.4. - 17.4. 2020

Ahoj děti!

Jak jste si užily prvního dubna? Ušily jste na někoho pěkný apríl? Nebo někdo  na Vás? Tento týden nás čeká zase jedna prezentace, tentokrát k matematice!

ČESKÝ JAZYK:

Opakování čj s. 59

Otík + PL - jedna kapitola

diktát od rodičů z písanky (vyberte individuálně vzhledem k obtížnosti jevů tři věty do s. 35) - děti si ho povinně alespoň 2x zkontrolují samy - poprvé jim můžete napovědět počet znamének v jednotlivých slovech (případně někomu pomůže i počet písmen ve slově)

MA

růžový sešitek s. 10 a 11

učebnice s. 51 (násobení 7)

autobus - video (klikni) - zapiš do tabulky jízdu, kterou vidíš na videu (připrav si předepsanou tabulku na autobus - nakresli si ji) pokud nemůžeš sledovat video, vypracuj autobus v učebnici na straně 10

MA + PRV

rodokmen (klikni) - prezentace k novému prostředí

Pracovní list  “dar z lásky” (+ do deníku si zapiš, co kdo v rodině má rád a co kdo rád nemá (viz. tabulka)

cíle:

kontrola samostatná podle klíčů

zapsal(a) jsem autobus do tabulky

pracuji s plánem učení

mám diktát bez chyb

(pokud se mě kamarád ptal, odpověděl(a) jsem mu na dotaz)

rodokmen je pro mě:  lehký - tak akorát - těžký

TENTO TÝDEN PROSÍM RODIČE o odevzdání tabulky autobusu, diktátu, případné odpovědi kamarádovi a hodnocení z žákovské. Odevzdání až 17. 4. - jsou Velikonoce!

výzva na celý duben - povinný úkol, ale splnění dlouhodobé:   https://cz.pinterest.com/marketabrenikova/tk%C3%A1me-ta%C5%A1ti%C4%8Dku-%C5%A1kapul%C3%AD%C5%99/

______________________________________________________________

nepovinné úkoly:

tento týden přečtu rodičům pohádku na dobrou noc já

udělám denně 40 angličáků a dám si každý den alespoň jednou vleže na       zádech kolena vedle uší (vyfotit!)

Otíkova čítanka a prac.list další kapitola

procvičování toho, co je potřeba na známých webech

pracovní list násobení a hodiny

pracovní list postav, přesuň, zapiš

osmisměrka s ptáčky

procvičuj češtinu - bludiště

rodokmen - další úlohy

písanka jakákoliv strana do s. 35

POZOR!!!

na příště budeš potřebovat semínka a 4 nádobky (stačí vajíčkovník nebo kelímky), příště si zahrajeme SOVU!