zadání práce od 6.4. - 17.4. 2020

ČJ

Slabikář strana 42-52 Autem do Austrálie a O dvouhlavém drakovi. Následuje článek Velikonoce na vsi, který doporučuji úplně přeskočit, protože tak děsivé ilustrace už jsem dlouho neviděla. Oslavte Zmrkvívstání raději po svém.

Písanka do str. 12

MA

Pro nadšence prostředí Parketových podlah a vláčků (vysvětlení ve videu v mailu)

Pracovní sešit 3 strana 96, 97, 98 celé. Vedle strany 98 je volný list s tabulkou pro vymýšlení vlastních příkladů, tak zkuste :)99/2,3 a 100/2,3,4 a 5

práce pro koumáky a dobrovolné dříče v příloze mailu

PRV

pracovní sešit s.52-55, instrukce v dolní části stránek. Materiál do sešitu objevů pošlu v mailu

POZNÁMKY

Střílí kuličky z železné trubičky.

Směje se mi za zády do očí a ještě se tomu drze směje.