zadání práce od 30.3. - 3.4. 2020

předmět

učivo

Čj

Procvičte si učivo zadané v minulém týdnu a vysvětlené v dopise (rodičům- příloha).Učebnice s.90 cv.5, 6a,b, s.90-91 cv.7 ofoťte, nebo přepište do wordu a pošlete do 2.4. na můj mail.

M

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz.

Aj

skupina Michaely Křiváčkové

instrukce jsou v příloze tohoto týdne

skupina Hedviky Píclové

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom.

Cj

RJ- Šaginjanová -Doporučuji přihlásit se na https://www.duolingo.com/learn

Uč str.63 cv. 5.2 a 5.3

Odpovědi pošlete na  g.saginjanova@zspetriny.cz  zpět, v případě, že nemůžete scanovat, tak stačí fotka ( čitelná).

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

FJ práce je průběžně zadávána na classroom.google.com.

D

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte. pro přístup d.kavkova@zspetriny.cz.

pro nepřihlášené- vyplnit pracovní list Dýchací soustava) viz příloha) a podívat se na dokument na youtube Neumírejme mladí: Plíce

Z

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Ch

pro nepřihlášené: přečíst učebnici str.58-59- Alkalické kovy a kovy alkalických zemin a udělat výpisky do sešitu