zadání práce od 27. - 30.4.2020

5.C ZADÁNÍ OD 27. DO 30.4.2020

ČJ

Opakování 3. čtvrtletí - zjišťujeme co se nám podařilo naučit a co ještě potřebujeme procvičovat.Slovesa – tvary rozkazovacího způsobu a podmiňovacího způsobu.

Povinné – vypracovat čtvrtletní práci – odevzdat (email, whatsapp, sms…) do čtvrtka 30.4. Beze známek- jen pro informaci, co je potřeba procvičit :)

Prac. sešit str. 63/1a,b ; 63/2a; 63/3,4. Str 64/1a; 64/2,3,4,5. Podívat se do učebnice str.144 nahoře – přehled a tvary rozk. zp., str.146 dole přehled a vysvětlení podm. zp

MA

Opakování 3. čtvrtletí.

Povinné – vypracovat čtvrtletní práci – odevzdat (email, whatsapp, sms …) do čtvrtka 30.4. Beze známek- jen pro informaci, co je potřeba procvičit :)

Prac. list opakování násobilky

AJ

G.ŠAGINJANOVÁ

a) Poslechněte si text a poslech máte dole viz první odkaz.

b) Do sešitu napište z učebnice str. 47 cv.2 - opište věty a vedle nich napište TRUE (pravda), FALSE (lež), nebo DOESN'T IT SAY (nezmíněno)

c) Pracovní sešit str. 38 cv.1, 2 str. 39 cv. 3, 4

d) Pracovní list prosím vyplňte a pokud je to možné, pošlete mi ho zpět.

e) Just for fun - písnička na závěr.

Pro otevření odkazů a pracovních listů, prosím, přihlašte se na Google Classroom.

E.PILAŘOVÁ práce zadávána průběžně na google classroom. pro přihlášení  kontaktujte e.pilarova@zspetriny.cz

BATTY

K. KUBELKOVÁ Práce je průběžně zadávána na googledisku

VL

VLASTIVĚDA- na mapě Evropy hledej a procvičuj hlavní města. Mapu Evropy máme v učebnici na konci – s hlavními městy je ta barevná.

Dobrovolné :  Ve složce 5.C

https://learningapps.org/display?v=pd0wqkvzk17          https://learningapps.org/display?v=pvyxx9c2t17

Vytvoř šifru z přírodnin - prac. list etřída

POZNÁMKY