zadání práce od 25. - 29.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Téma: procvičování druhů vět vedlejších, interpunkce v souvětí. Konkrétní cvičení uvedena na Google classroom, heslo mqbih7m.

M

Práce zadávána průběžně v Classroom. Pro informace a přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz .

Aj

Michaela Křiváčková - práce zadávána přes Google Classroom. Tamtéž odkaz na online setkání. m.krivackova@zspetriny.cz

Hedvika Píclová - práce zadávána přes Google Classroom.

h.hinterholzinger@zspetriny.cz

Cj

Kejhar NJ - Google Classroom: p3w3563

Hedvika Píclová - práce zadávána přes Google Classroom.

h.hinterholzinger@zspetriny.cz

Z

Práce je průběžně zadávána na Google classroom v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Téma: Procvičení - Vylučovací soustava