zadání práce od 23. - 27.3. 2020

předmět

učivo

Čj

Úkoly jsou zadávány prostřednictvím aplikace Google Classroom. Pro přihlášení kontaktujte paní učitelku Sukovou na h.sukova@zspetriny.cz.

M

Úkoly jsou zadávány prostřednictvím aplikace Google Classroom. Pro přihlášení kontaktujte pana učitele Ugorného na j.ugorny@zspetriny.cz.

Aj

Skupina p.učitelky Pilařové

A/gramatika - there is someone/something -ing

I can hear /see someone/something -ing

pročíst si vysvětlení/prac.sešit str. 78,v prac.sešitě vypracovat cvičení 3,4,5/str37

a cv.2/str36 - to je poslech a najdete jej na CD ,které je součástí Vaše prac.sešitu :)))

B/stále gramatika :))) učebnice str. 54/cv. 1 - popis obrázku pošlete na e.pilarova@zspetriny.cz

ústně učebnice str.47/cv.4

DOBROVOLNÉ - pro ty,kdo mají chuť - překlad pohádky učebnice str.82 LLewellyn and Gelert - poslat,prosím, na email e.pilarova@zspetriny.cz

Je-li problém,pište!!!

Dobrovolné a velmi užitečné a fajnové - poslouchejte písničky v aj a hledejte si jejich texty, sledujte filmy a podcasty v originále- s titulky i bez, čtěte angl. knížky v originále !!! Je to bezva - ale to Vy víte,protože už tohle všechno děláte !!!!

Good luck !!!

Skupina- G.Šaginjanová

a)  Read the story pg. 46

b)  pg.47 exercise 2- correct the sentences and send me an email.

c)  Grammar-  pg. 47 ex. 3a

prečíst si vysvětlení prac.sešit str. 78

d) Prac.sešit str.36 cv.1

Thank you and GOOD LUCK

CJ

RJ- Časování sloves uč. str. 62 naučit se, opsat do sešitu .

NJ Lisoň - Procvičte si názvy zemí a obyvatel na stránce https://www.umimenemecky.cz/slovicka sekce Země a obyvatelé

Přihlašte se do google classroom (učebna) pomocí kódu: dddzakx

Poprosím zaslat projekty Traumland na email: m.lison@zspetriny.cz

FJ- Slovní zásoba Page 47 a 48

Cvičebnice str.48/ 19, 20 - doplň

D

Komunikuji přes classroom a děkuji za trpělivost. Pár jedinců tam stále není. Snažím se o práci dětí informovat skrze Bakalář. Téma týdne je Marie Terezie a Josef II.    d.kavkova@zspetriny.cz

Práce je průběžně zadávána na Google classroom v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Z

Ch

vyplňte pracovní list opakování .nekovy -viz příloha pod tabulkou- vyplněný pracovní list mi můžete zaslat v elektronické podobě na e-mail h.dobrodinska@zspetriny.cz  nebo si ho vytiskněte a papírovou formu uložte k pozdější kontrole, nebo výsledky zapište do sešitu- prostě tak, jak vám to vyhovuje. Pracovní list je docela těžký, tak kdyby jste něco nevěděli, napište mi

Totéž zadání je i na classroom Zeměpis,přírodopis….

OP

Projekt: Vyberte si jednu emoci (např. z přehledu z minulého týdne) a vytvořte koláž, která bude danou emoci evokovat. Velikost koláže nechám na vás (A4, kdo bude chtít A3). Termín odevzdání - po otevření škol, až se tam sejdeme. Není-li něco jasné, ptejte se.

Vz, Fg

Komunikuji přes classroom a děkuji za trpělivost. Pár jedinců tam stále není. Snažím se o práci dětí informovat skrze Bakalář. Téma týdne jsou české dějiny za 2.sv.v.    d.kavkova@zspetriny.cz

Hv

Doporučuji shlédnout film ,,Beatles, vznik legendy”