PŘÍPRAVKA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

Každou středu v čase od 15:00 do 17:00 hodin nabízíme dětem, které mají chuť na sobě pracovat a pečlivě se připravit pod vedením výtvarníků na talentové zkoušky, výtvarný kroužek. Přípravka je koncipována pro žáky 7. - 9. tříd. Po dohodě a vzhledem k naplněnosti kroužku je možné zařadit  žáky ze 4. a 5. tříd. Kroužek probíhá v učebnách VV ve škole.

Kurzy vede již řadu let výtvarnice a lektorka Ateliéru Kaštan a zároveň učitelka VV a Čj ZŠ Petřiny-sever  Mgr. Halina Suková  h.sukova@zspetriny.cz   a L. Vaněčková.

Cena: 1700,- Kč na pololetí (2 hodiny týdně)

Zahájení: září 2020

KROUŽEK JE JIŽ ZCELA NAPLNĚN, PROTO NENÍ MOŽNÉ PŘIHLAŠOVAT DALŠÍ DĚTI!!!

PŘÍPRAVKA PRO MLADŠÍ ŽÁKY (4. A 5. TŘÍDY) NEBUDE (epidemiologická situace - COVID 19).

PŘIHLÁŠKA - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky