VÝUKA ČEŠTINY PRO ŽÁKY S ODLIŠNÝM MATEŘSKÝM JAZYKEM

Výuka  žáků s odlišným mateřským jazykem(OMJ)

Cílem výuky  je vytvoření společného  integrující ho výchovného  a vzdělávacího  prostředí dopřávajícího  všem žákům vzdělání, které bude naplňovat  jejich individuální potřeby.

Doba  a místo výuky:  učebna 8.A,      čtvrtek   14:15-15:15,  cca 32 vyučovacích hodin za školní rok

Počet  dětí   s OMJ  v kroužku bude omezený – 5-6 dětí. Budou rozděleny podle úrovně znalosti češtiny.

Učebnice pro děti s minimální znalostí češtiny:  Domino -český jazyk pro malé cizince 1. 2. díl

PŘIHLÁŠKA

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Poznámky:

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.