Parlament

Zatočili jsme s pachy pánských záchodků

Zatočili jsme s pachy pánských záchodkůTak dlouho jsme hledali jak donutit spolužáky, aby močili tam kam mají a ne na kanálek, až jsme přesvědčili vedení ke koupi branek (ani to nedalo tolik práce)
A..... zabralo to!!! Uvidíme na jak dlouho.

Řešíme téma Zahrada

Řešíme téma Zahrada Pan Hušek a paní Hoffmanová  věnovali parlamentu dvě hodiny svého času a všechny to opravdu bavilo. Měli  díky tomu pocit, že se můžou aktivně vyjádřit a vlastními nápady přispět k budoucímu vzhledu školní zahrady.

POPRVÉ JSME SE SEŠLI VE ŠKOLNÍM ROCE 2014-15 ........

POPRVÉ JSME SE SEŠLI  VE ŠKOLNÍM ROCE 2014-15 ...............a už z nás padala spousta nápadů, co by se dalo...... Držte nám palce, ať zvládneme dotlačit alespoň nějaké z nich až do cíle !!!

ŠKOLNÍ ROK 2015-16

Probíhají volby nových zástupců tříd.

Nová parta se spoustou starých členů

Letos už zasedal parlament dvakrát.
Práce je spousta - jelikož musíme vyřešit organizaci voleb nového školního zvonění. Poslech a předvýběr z padesáti melodií nás až unavil.

AKTUÁLNĚ ŘEŠÍME:

1. Rádi bychom "spláchli" neutuchající zápach chlapeckých záchodků!!  Chystáme překvapení!
2. Opět téma záchodové - klukům chybí možnost zamknout se na toaletě.
3. Rádi bychom dovybavili knihovnu o větší množství výtisků knih z povinné četby.

Máte-li nějaký dobrý nápad na školní zlepšováky nebo byste chtěli uspořádat nějakou zajímavou akci, projekt ve škole, obraťte se na svého parlamenťáka!!

Parlament, Eva a Petra!!!