Ovoce do škol

Škola se opět od letošního školního roku 2014/2015 zapojuje do projektu OVOCE DO ŠKOL. Dodavatelem produktů je BOVYS s.r.o. VELKOOBCHOD OVOCE – ZELENINA   www.bovys.cz

Základním cílem celého projektu „Ovoce a zelenina do škol“ je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě.

Jako cílová skupina byli po dohodě resortů školství, zdravotnictví a zemědělství zvoleni žáci prvního stupně základních škol, včetně žáků z přípravných tříd.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.2. OD 9:00 DO 16:00 HODIN

Srdečně zveme všechny zájemce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro vás připravujeme 12.2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.