Jaké je to u nás

Naše školní jídelna vaří obědy na prvním místě pro žáky a zaměstnance školy. Denně vaříme cca 640 obědů -  560 žáků a 80 ostatních strávníků.

Připravujeme :

• Oběd č.1 od 1.11.2019 již není jen masitý. V rámci dodržení spotřebního koše se musí masitá, polomasitá či bezmasá jídla na oběd č.1. střídat.

• Oběd č.2 na přání rodičů ve většině případů bezmasý (složení potravin je uvedeno v jídelním lístku).

• Pro žáky zajišťujeme pitný režim ve škole i ve školní družině.

Výdej oběda začíná v 11:45 a končí ve 14:00 hodin.

Další nabídka stravování:

ŠJ-ZŠ Petřiny sever  vaří pro vyhlášenou kuchyni nejvíce obědů v rámci dotovaného programu MČ Prahy 6 pro cizí strávníky - seniory.
Dále se u nás též stravují cizí strávníci z okolních firem. Jsou to strávníci, kteří k nám chodí pravidelně již léta.Tito cizí strávníci mají vyčleněnou dobu oběda od 11:00 do 11:20 hod. Doba oběda našich žáků je od 11:45 do 14:00 hod.

Snažíme se každoročním proškolováním našich p. kuchařek i ved. ŠJ vařit jak nové receptury
ve spolupráci s firmou Bonduelle a jejich kurzů "Nové trendy a inovace", tak i velice chutnou staročeskou kuchyni. Při denním výběru ze tří možností si jistě každý přijde na své.

Naším cílem je vaše spokojenost a proto jsme velice rádi, že nejen stížnosti, ale především pochvaly se objevují v naší knize přání a stížnost, která je na požádání v kanceláři ved. ŠJ.

Diety zvlášť nevaříme, ale každodenně je ve výběru zcela jistě i bezlepkové jídlo. V jídelníčku na webu školy jsou u jednotlivých pokrmů vyznačeny alergeny, podle čehož je možné si jídlo objednat. Pokud si rodič nebude jistý, ved. ŠJ vaše dotazy velmi ráda zodpoví na tel. č. 235 090 741.

Školní jídelna má 9 zaměstnanců:

vedoucí školní jídelny - Renata Šimková
vedoucí kuchařka - Jitka Očenášková