Stravování cizích strávníků (obědy pro seniory)

Vaříme obědy jak pro cizí strávníky, tak pro seniory, na které se vztahuje dotovaný program MČ Praha 6.

CENA OBĚDA:

Cizí strávníci budou od února 2020 za celé menu platit 99,- /polévka, hl.oběd, buď salát nebo kompot, někdy moučník, ovoce a k pití čaj nebo džus/.

Senioři platí za menu 50,- Kč a úřad oběd dotuje 49,-Kč.

DOBA VÝDEJE OBĚDŮ:

Od 11:00 - 11:30 hod. Jídlo se již v jídelně nekonzumuje, odnáší se
v jídlonosičích. Před vstupem do jídelny si strávníci dezinfikují ruce a v této době vstupují do jídelny s rouškou !!!

PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ PRO SENIORY:

Senioři musí vždy 2x ve školním roce - v září a poté v lednu přinést nové přihlášky, které po splnění následných podmínek obdrží na MČ P 6, Čs.armády 23, odbor sociálních věcí, paní Buštová/tel.č.220 189 645/.

Podmínky dotovaného oběda je věk seniora nad 65 let, trvalé bydliště na Praze 6 a max.výše důchodu 15.440,- Kč. S sebou na úřad by senior měl mít občanský průkaz a výměr důchodu se 3 posledními složenkami či výpisy z banky o převzetí důchodu.

S přihláškou přijdou zájemci o stravování k okénku kanceláře školní jídelny. Vedoucí školní jídelny strávníky zaeviduje v počítači. Po zaplacení se mohou začít stravovat. Praxe v placení obědů je taková, že buď si strávník zaplatí celý následný měsíc, nebo třeba jen 10 obědů. V případě, že jsou platby za obědy téměř vyčerpány, vedoucí ŠJ seniora na tuto skutečnost upozorní. Většinou si strávníci obědy objednávají ze dne na den, ale též dle jídelníčku i na celý týden. Také u okénka obdrží strávník lísteček, který odevzdá u výdeje proti obědu.

ODHLÁŠENÍ OBĚDA:

Objednaný oběd lze další den odhlásit do 8.00 hod. na tel: 235 090 741.

Po 8 hod. nelze odhlášky brát v potaz a pokud není oběd vyzvednut v určeném čase, je nabídnut k prodeji dalším strávníkům !!!

Denně mají senioři nárok pouze na jeden dotovaný oběd!!! Pokud by měli zájem o další oběd, musí jej zaplatit v plné výši 99,- Kč.

Přejeme vám v příštím školním roce jen příjemné chuťové i vjemové zážitky v naší ŠJ a těšíme se na vzájemnou příjemnou, klidnou a vstřícnou spolupráci.

Kolektiv ŠJ