PROŽÍVÁME

Výstavy, divadelní představení, přednášky, výukové programy, školy v přírodě, plenéry, dílny, sportovní akce, soutěže ... Možností jak zlepšit a zpestřit výuku je mnoho. Sledujte s námi, co vaše děti zažívají ve škole!

6. C - Škola mladých archeologů

6. C - Škola mladých archeologůV úterý 12. října se 6.C vypravila na dějepisnou akci do Domu U Zlatého prstenu. Děti si vyzkoušely práci archeologů a nejvíce si užily výrobu vlastní mouky.

5. C - Štefánikova hvězdárna

Děti zhlédly program Země jako planeta a pak měly možnost diskutovat s astronomem, mohly se ptát na nejrůznější otázky týkající se vesmíru.
Protože bylo hezké počasí, na závěr jsme šli k dalekohledům a pozorovali jsme Slunce.

5. C - BanalFatal

Program prevence úrazů páteře a míchy.

Do školy za dětmi přišel profesionální hasič a mladík upoutaný na invalidní vozík. Ten dětem vyprávěl o tom, jak si způsobil svůj úraz. Děti s ním mohly diskutovat.
Pak děti vyslechly přednášku o nejčastějších příčinách úrazů páteře, přednášku doprovázely autentické videoukázky.
 Na děti návštěva silně zapůsobila, ještě celou další hodinu jsme věnovali tomuto závažnému tématu.

9. B. 5. 10. 2021 - Exkurze do Terezína

9. B. 5. 10. 2021 - Exkurze do TerezínaV úterý, 5. 10. 2021, byla 9.B na exkurzi v Terezíně. Viděli jsme zase kus dějin a prožili jsme veškeré hrůzy tehdejší doby. Ovšem i díky tomuto jsme si uvědomili, jak dobře se nám nyní žije.

2. A - 7. 10. 2021 - Přespání ve škole

2. A - 7. 10. 2021 - Přespání ve škole2. A pokročila v boji o Velké Vontství. Děti splnily těžkou zkoušku odvahy a získali své první bombičkové pero.

9. A/B Výstava v karanténě

Závěrečná výstava žáků 9. A a B z června 2021.

Prezentace - https://docs.google.com/.../2PACX.../pub...

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky