DRAMATICKÝ KROUŽEK

V kroužku dramatické výchovy se zaměříme na rozvoj hlasových a pohybových dovedností vzhledem k danému prostoru (jinak se pohybujeme a mluvíme na malé ploše a jinak na velkém jevišti). Pokud nám to půjde a bude nás to bavit, nastudujeme nějaké vystoupení. A samozřejmě, u všeho se náležitě pobavíme!

Kdy: Každý čtvrtek 14:00 - 15:30
Za kolik: 1500,- Kč
Kde: V některé třídě, občas i na chodbě
Maximální počet členů kroužku: 15
Vedoucí kroužku: PaedDr. Renáta Slobodová  (Dětskému divadlu se věnuje od svých žákovských let od účinkování v představeních přes  dramaturgii a návrh scény až po režii. Absolvovala kurz dramatické výchovy na katedře dramatiky DAMU.)
Zahájení činnosti kroužku: 23. 9. 2021

V případě zájmu se přihlašujte na mail r.slobodova@zspetriny.  (Do mailu napište své jméno a třídu).

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky