Anglie - Londýn

Pátek: Snídaně, brzy ráno odjezd do Londýna, celodenní pěší prohlídka Londýna - London Eye, Houses of Parliament, Westminster, Abbey, Whitehall, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square, návštěva National Gallery (pro zájemce), Leicester Square, Picadilly Circus, Čínská čtvrť, Soho, Covent Garden, lodí k O2 aréně, při plavbě výhledy na St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, The Globe, London Bridge, HMS Belfast,Tower of London, City Hall, Tower Bridge, Canary Wharf. Večer odjezd domů. Sobota návrat.

předchozí | | |

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky