Školní družina na leteckém simulátoru Boeingu 737-800

28. 3. 2017 navštívili chlapci z několika oddělení naší ŠD letecký simulátor Boeingu 737-800, který je umístěný v SOŠCL v Ruzyni.  Chlapci si mohli vyzkoušet jaké to je řídit dopravní letadlo a dozvěděli se mnoho zajímavého. Akce s odborným výkladem se podařila. Hoši si odnesli velké dojmy a na památku barevnou pohlednici s leteckou tématikou.

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.