Pražské finále v boulderingu

Máme úžasné třetí místo ze všech zúčastněných pražských škol! Chtěla bych moc poděkovat všem semifinálovým závodníkům a hlavně třem finálovým účastníkům- Šimonovi Kubišovi z 6.B (2. místo), Jáchymovi Obalovi ze 6.A (8. místo) a Julii Bouřilové ze 6.A (10. místo)

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.