Jméno:
Heslo:

Zeměpis

V zeměpise se učíme podle učebnic a pracovních sešitů nakladatelství Fraus. Když probereme nějaký tematický celek, píšeme testy, kde si žáci vybírají ze 4 možností. O testech se dozvídají předem. Občas také píší krátké klasické písemné práce s otázkami. Nepovedené testy a písemné práce si žáci mohou opravit. Také si mhou po dohodě s vyučujícím udělat krátký referát – převážně zpaměti, s minimem čísel a se zajímavými informacemi, které nejsou v učebnici. Možná je též prezentace s vlastním komentářem rozšiřujícím informace v prezentaci.

Každoročně se zúčastňujeme zeměpisné olympiády, kde máme dobrá umístění v obvodním kole, někdy i s postupem do krajského kola.

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy