Zeměpis

V zeměpise se učíme podle učebnic a pracovních sešitů nakladatelství Fraus. Když probereme nějaký tematický celek, píšeme testy, kde si žáci vybírají ze 4 možností. O testech se dozvídají předem. Občas také píší krátké klasické písemné práce s otázkami. Nepovedené testy a písemné práce si žáci mohou opravit. Také si mhou po dohodě s vyučujícím udělat krátký referát – převážně zpaměti, s minimem čísel a se zajímavými informacemi, které nejsou v učebnici. Možná je též prezentace s vlastním komentářem rozšiřujícím informace v prezentaci.

Každoročně se zúčastňujeme zeměpisné olympiády, kde máme dobrá umístění v obvodním kole, někdy i s postupem do krajského kola.

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.