Stravování cizích strávníků (obědy pro seniory)

Naše školní jídelna stravuje i cizí strávníky. Jsou to především zaměstnanci okolních firem, kterým u nás chutná a proto se naučili denně docházet a dále pak v rámci dotovaného programu MČ Prahy 6 i seniory.

CENA OBĚDA:

Cizí strávníci budou od září 2014 za celé menu platit 88,- /polévka, hl.oběd, buď salát nebo kompot, někdy moučník, ovoce a k pití čaj nebo džus/.

Senioři platí za menu 50,- Kč a úřad oběd dotuje 38,-Kč.

DOBA STRAVOVÁNÍ:

Vzhledem k novému uspořádání školní jídelny po rekonstrukci /nemáme malou jídelničku/, je nutné všechny cizí strávníky odstravovat v hlavní jídelně a proto bylo nutné upravit dobu výdeje od 11.15 do 11.45 hod. Po této hodině nelze cizí strávníky do jídelny vpustit, nesmí se stravovat společně s žáky školy. Z tohoto důvodu byla půlhodina původního výdeje prodloužena o 15 min. Cizí strávníci si denně kupují u okénka ŠJ lístečky, které následně odevzdají u výdeje.

PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ PRO SENIORY:

Senioři musí vždy 2x ve školním roce - v září a poté v lednu přinést nové přihlášky, které po splnění následných podmínek obdrží na MČ P 6, Čs.armády 23, odbor sociálních věcí, paní Buštová/tel.č.220 189 645/.

Podmínky dotovaného oběda je věk seniora nad 65 let, trvalé bydliště na Praze 6 a max.výše důchodu 13.640,- Kč. S sebou na úřad by senior měl mít občanský průkaz a výměr důchodu se 3 posledními složenkami či výpisy z banky o převzetí důchodu.

S přihláškou přijdou zájemci o stravování k okénku kanceláře školní jídelny. Vedoucí školní jídelny strávníky zaeviduje v počítači. Po zaplacení se mohou začít stravovat. Praxe v placení obědů je taková, že buď si strávník zaplatí celý následný měsíc, nebo třeba jen 10 obědů. V případě, že jsou platby za obědy téměř vyčerpány, vedoucí ŠJ seniora na tuto skutečnost upozorní. Většinou si strávníci obědy objednávají ze dne na den, ale též dle jídelníčku i na celý týden. Také u okénka obdrží strávník lísteček, který odevzdá u výdeje proti obědu.

ODHLÁŠENÍ OBĚDA:

Objednaný oběd lze další den odhlásit do 8.00 hod. na tel: 235 090741.

Po 8 hod. nelze odhlášky brát v potaz a pokud není oběd vyzvednut v určeném čase, je nabídnut k prodeji dalším strávníkům !!!

Denně mají senioři nárok pouze na jeden dotovaný oběd!!! Pokud by měli zájem o další oběd, musí jej zaplatit v plné výši 88,- Kč.

Přejeme vám v příštím školním roce jen příjemné chuťové i vjemové zážitky v naší ŠJ a těšíme se na vzájemnou příjemnou, klidnou a vstřícnou spolupráci.

Kolektiv ŠJ

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.