SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA RAGBY

Otevíráme kroužek ragby pro kluky i holky

Otevíráme na naší škole sportovní kroužek ragby, který tento nový olympijský sport ukáže klukům i holkám z prvního stupně. Naučí se ragby, ale získají základy pro další sportování: atletiku, gymnastiku, kondici.

Kroužek vede zkušený trenér Jan Macháček, bývalý přední světový hráč, nyní licencovaný trenér. Určen je pro žáky prvního stupně.

Cena 900 Kč za pololetí. Pokud mají zájem, mohou se zapojit či dále pokračovat v rámci tréninků v areálu Sportovního centra MV na pražské Markétě.

Čas:

PONDĚLÍ

14:00-15:00 tělocvična (zima)
15:00-16:00 hřiště (léto)

ZAHÁJENÍ: 14.9.2015

Více informací a přihlášky na www.ragbyolymp.cz.

Kontakt:
Ragbyová akademie Olymp Praha
Jan Macháček
krouzky@ragbyolymp.cz

PŘIHLÁŠKA - RAGBY

NÁZEV KROUŽKU:
Jméno a příjmení dítěte:
třída:
Jméno a příjmení rodiče:
Email rodičů:
Telefon rodičů: +420:
Prostor pro dotazy:

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.