LVK

Lyžařský výcvikový kurz
Naše škola pořádá každoročně pro žáky 7. tříd zimní lyžařský výcvikový kurz.
Cílem kurzu je sjezdové lyžování, snowboarding a běžecké lyžování dle sněhových podmínek. Lyžařské výcvikové kurzy probíhají v horských středicích České republiky s účastí učitelů tělesné výchovy, třídních učitelů a instruktorů sjezdového lyžování a snowboardingu.
Přínosem tohoto kurzu pro naše žáky je hlavně rozšíření si pohybových dovedností, zlepšení kondice a zdravotního stavu žáků, seznamuje děti s pobytem v přírodě v zimním období a přispívá k otužování. Pobyt na horské chatě a večerní program pomáhá utvářet pozitivní atmosféru ve třídě a formuje charakterové vlastnosti žáků.

Lyžařský kurz patří k neúčinnějším a nejzábavnějším formám výuky tělesné výchovy!!!

Lyžařské výcvikové kurzy
2013/2014  10.2 – 16.2. 2014      Ski Chata, Tanvaldský Špičák, Jizerské hory
2012/2013  26.1 – 2.2. 2013        Chata Diana, Benecko, Krkonoše
2011/2012  3.3. - 10.3. 2012        Chata Roxana,
                                                     Studenov - Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše
2010/2011  15.1 – 29.1 2011       Liberecká bouda, Dolní dvůr, Krkonoše

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.