KERAMIKA

Lektorka: Mgr. Jana Brabcová

jana.brbc@gmail.com

Práce s keramickou hlínou nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Pomáhá rozvíjet fantazii a tvořivost, ale zároveň také chápat omezení daná materiálem. Je vhodná pro rozvoj jemné motoriky i pro vědomí odpovědnosti za svou práci.

Děti se seznamují s materiálem prostřednictvím vybraných technik od těch nejjednodušších, které se v řemesle používají od pravěku. K tématům vymýšlejí vlastní návrhy, které se po přizpůsobení materiálovým možnostem snaží realizovat.

Pracujeme s hygienicky nezávadnými materiály.

Termín:             úterý 14:00-15:30 h

úterý 15:30-17:00 h

Začátek 27. 9.2016

Cena za pololetí: 1800,- Kč

Platba bezhotovostně na účet 254995984/0300, do zprávy pro příjemce jméno dítěte, nebo v hotovosti proti potvrzení během kursu.

Každá lekce trvá 90 min (2 spojené vyučovací hodiny)

Nářadí a materiál je k dispozici. Děti musí mít ochranný oděv (stačí „dospělé“ tričko s krátkým rukávem) a přezutí. Ideální počet dětí v kursu je 8-12

PŘIHLÁŠKA - KERAMIKA

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
Adresa bydliště:
E-mail zákonného zástupce:
Telefon/mobil:
Úterý 14:00 -15:30 h :
Úterý 15:30 -17:00 h:
školní družina - oddělení :

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.