Jméno:
Heslo:

3.C 2018/2019

20. 4. 2017 - Eko den

20. 4. 2017 - Eko denRecyklační odpoledne si užili rodiče s dětmi z 1.B a 1.C. V dílnách si vyzkoušeli třídění odpadu, vyrobili dráčka z PET lahve, dozvěděli se mnoho o třídění a recyklaci. V bubenické dílně si užili sudových a dalších rozličných bubnů. Celá fotogalerie

Školní výlet - Lhotka u Mělníka

10. 5. - 12. 5. 2017
Dne 10. května jsme se vydali na dobrodružnou výpravu, abychom získali zpět kouzelný kámen splněných přání. Bylo k tomu zapotřebí mnoho obratnosti a odvahy. Ale nakonec se nám povedlo kámen získat a vrátit trpaslíkům, kterým vždy patřil.
Celá fotogalerie

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy