Položek: 171-180 z celkem: 181   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

5.C 2018/2019

Škola v přírodě - LYSEČINY 2015

Výtvarná spolupráce

CENTRA - LIDSKÉ TĚLO

Výstava

Výstava Byla skvělá a vytvořili ji naši starší spolužáci!!!

ANGLICKÁ DIVADLA

ANGLICKÁ DIVADLAUčíme se a hrajeme!!!

SLAVÍME A SLAVÍME RÁDI

JAK TO U NÁS VYPADÁ, KDYŽ MÁME CENTRA

Divadlo - Little Elephant - Snail říjen 2014

1.ANGLICKÉ DIVADLO

1.ANGLICKÉ DIVADLOPrvní představení a hned v angličtině!!!
Pozvali jsme rodiče do hodiny a ukázali jim jak snadná angličtina je :-)

Mimochodem - díky za sladkou "mafínovou" odměnu paní Ohankové a za
fotodokumentaci paní Dekanové

Divadlo A

Divadlo B

PODZIM-STROMY-HVĚZDA

Habr, javor, dub i buk  ....... takhle začíná písnička, která nás ráno naladila na lesní hledání.

Tedy, habr nám dal zabrat, tak jsme ho cestou raději zaměnili za jasan - krásný veliký jasan! Díky bystrému zraku Cecilčinu jsme objevili i břízu, která je ve Hvězdě překvapivě  spíše vzácná.

Do obory vyrazilo pět "hlídek"  Duby, Buci, Břízy, Javory a Habři - ti se cestou stali Javory. Každá skupina měla za úkol nasbírat vzorky svého jmenovce a donést si je do školy. Kopírovali jsme i jejich kůru. Svým stromům jsme potom tvořili jejich patrony. Každý na to chtěl jít jinak, a tak nám zatím trochu skřípal pojem skupinová práce:-)  My se to ale naučíme!!!

Bylo krásně, jen trochu chladno. Stromová honička ale zahřála a mohlo se jít zpět. Díky "nosům" si zapamatujeme javor - snad!!!

........... smrk, modřín, jedle, lípa, klen                                                                                                                                                     a jsou tu PODZIMNÍ  PRÁZDNINY